Konsultacje
 
Terminy konsultacji dla uczniów 2016/2017
obowiązują od 30.01.2017

NauczycielPrzedmiotDzień tygodniaGodziny konsultacji
Gąsior Barbarajęzyk polskipiątek 14.35 - 15.20
Jankowska Barbarajęzyk polskiśroda14.35 - 15.20
Charczyńska-Plomteux Aleksandrajęzyk polskiponiedziałek14.35 - 15.20
Warzecha Lucynajęzyk polskiponiedziałek14.35 - 15.20
Jendrusiewicz Katarzynahistoria, wiedza o społ., historia i społ.poniedziałek14.35 - 15.20
Stefanik Aleksandrahistoria; ed. dla bezp.poniedziałek15.25 - 16.10
Milej Jacekmuzyka, zajęcia artystycznewtorek14.35 - 15.20
Marzena Toczyłowskaplastykawtorek - po wcześniejszym uzgodnieniu14.35 - 15.20
Cirmaciu Emiliajęzyk niemieckiwtorek14.35 - 15.20
Zaporowska Monika język niemieckiwtorek14.35 - 15.20
Fiedeń Anetajęzyk niemiecki, podst. przedsięb.piątek 14.35 - 15.20
Niesporek-Jałowiecka Katarzynajęzyk angielskiponiedziałek14.35 - 15.20
Olszewska Małgorzatajęzyk angielskiśroda14.35 - 15.20
Łopatkiewicz Aleksandrajęzyk angielskiwtorek14.35 - 15.20
Szołtysek Wojciechjęzyk angielskiponiedziałek14.35 - 15.20
Giecewicz Adammatematykaśroda15.20 -16.30
Jędrusik Agnieszkamatematykaśroda14.35 - 15.20
Malcherek Katarzynamatematykaśroda14.35 - 15.20
Piwoń Marcinmatematykaraz w miesiącu po wcześniejszym uzgodnieniu 
Kachel Małgorzatafizykawtorek i czwartek 7.30 - 7.55
Wadowska Jolantafizyka, matematyka, przyrodaponiedziałek14.35 - 15.20
Synowiec Hannachemiaczwartek (sala 13)14.35 - 15.20
Lewandowska Ewelinachemiaraz w miesiącu w czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu14.35 - 15.20
Nycz Aleksandrabiologiaponiedziałek14.35 - 15.20
Grzywocz Annabiologiaraz w miesiącu w czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu14.35 - 15.20
Wojdyło Alinageografia, przyroda, historiaczwartek15.25 - 16.10
Porębski Zbigniewinformatyka, zaj.tech.poniedziałek14.35 - 15.20
Makowski Mariuszprzedmioty zawodowe, informatykaco drugi czwartek15.25 - 16.10
Kruża Damianwychowanie fizycznewtorek15.00 - 15.45
Lato Kamilwychowanie fizyczneczwartek14.35 - 15.20
Mazur Martawychowanie fizyczneczwartek14.35 - 15.20
Strzelecki Michałwychowanie fizyczneśroda15.25 - 16.10
Widera Łukaszwychowanie fizyczneponiedziałek16.00 - 17.30
Małgorzata Balcerzakedukacja dla bezpieczeństwaraz w miesiącu we wtorek po wcześniejszym uzgodnieniu14.35 - 15.20
ks.Niechwiej Mirosławreligiaczwartek14.35 - 15.20
ks.Dawid Szczepanikreligiaśroda14.35 - 15.20
ks.Urbaś Henrykreligiaśroda14.35 - 15.20
ks.Szlęzak Wiktorreligiapo wcześniejszym uzgodnieniu 
Kierepka Magdalenawiedza o kult., wych. do życia w rodz.piątek 14.35 - 15.20
 
 


Do przeglądania i drukowania plików w formacie PDF niezbędny jest program Adobe Acrobat Reader, który można pobrać bezpłatnie ze strony www.adobe.com