Osiągnięcia uczniów
 
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014
 

Michalina Przybyłszkoła ponadgimnazjalna
Stypendystka programu stypendialnego "TOP - Talenty, Odkrycia, Pomysły"
Świętochłowice,  28 luty 2014

Weronika Jagodzińskaszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce wSalezjańskim Konkursie Recytatorskim "Baśniowy świat poezji Bolesława Leśmiana"
Kraków,  1 marzec 2014

Tomasz Antlaufszkoła gimnazjalna
I miejsce wSalezjańskim Konkursie Recytatorskim "Baśniowy świat poezji Bolesława Leśmiana"
Kraków,  1 marzec 2014

Dawid Sega, Daniel Rozwadowski, Jakub Złotoś, Patryk Twardak, Mateusz Respondek, Paweł Barski, Bartłomiej Króliczek, Mikołaj Nawotka, Mateusz Krzemień, Rafał Suchanek, Mateusz Pajdzik, Kamil Jarząbekszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce Juniorów
Świętochłowice, 25 luty 2014

Klaudia Gawlik, Amanda Leś, Maria Kiszka, Katarzyna Sochaczewska, Sylwia Majcher, Katarzyna Rother, Adrianna Krzyżowska, Adrianna Toporek, Agnieszka Dikta, Dorota Pomierska, Klaudia Leśszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce Juniorek
Świętochłowice, 24 luty 2014


Rafał Komandzik, Kordian Gojowy, Mikołaj Radzikszkoła gimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym (kat. chłopcy)
Świętochłowice, 10 stycznia 2014

Wanesa Jankowiak, Karolina Wojtala, Judyta Borutaszkoła gimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w tenisie Stołowym (kat. dziewcząt)
Świętochłowice, 10 stycznia 2014

Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
Główna nagroda w kategorii "GRAFIKA"  w Konkursie "32. rocznica wprowadzenia stanu wojennego"
Kraków, 13 grudnia 2013

Marzena Hańczak, Dominika Serzysko, Wanesa Zielonka, Klaudia Gawlik, Katarzyna Sochaczewska, Sylwia Majcher, Monika Stencel, Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Siatkówce(kat. dziewcząt)
Świętochłowice, grudzień 2013

Anna Hampel, Magdalena Gralińska, Wioleta Urbańczykszkoła gimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szachowych Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice (kat. dziewcząt)
Świętochłowice, 2 grudnia 2013


Dominik Strąk, Hugon Urban, Marcin Kozaszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szachowych Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice (kat. chłopców)
Świętochłowice, 9 grudnia 2013

Julia Nurzyńskaszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szachowych Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice (kat. dziewcząt)
Świętochłowice, 9 grudnia 2013

Łukasz Makowski, Marcin Koza, Mateusz Respondekszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym (kat. chłopców)
Świętochłowice, 12 listopad 2013

Klaudia Gawlik, Amanda Leś, Maria Kiszka, Dorota Pomierska, Agnieszka Dikta, Katarzyna Rother, Katarzyna Sochaczewska, Sylwia Majcher, Salina Janas, Dominika Serzysko, Elżbieta Godzież, Wanesa Zielonkaszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Koszykówce (kat. dziewcząt)
Świętochłowice, listopad 2013

Klaudia Leś, Natalia Curlej, Katarzyna Włoka, Kinga Stanoszek, Marta Bensz, Natalia Skorupka, Nikola Lewandowska, Ewa Munzer, Agnieszka Mateja, Julia Wilaszek, Elżbieta Michałek, Sylwia Jojko, Kinga Jojkoszkoła gimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Koszykówce (kat. dziewcząt)
Świętochłowice, listopad 2013
 

Wernika Jagodzińskaszkoła ponadgimnazjalna
FINALISTA w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Historycznej "August Hlond - salezjanin, biskup katowicki, prymas Polski"
Katowice, 25 listopad 2013

 
Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
FINALISTA w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Historycznej "August Hlond - salezjanin, biskup katowicki, prymas Polski"
Katowice, 25 listopad 2013

Artur Janusszkoła gimnazjalna
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym Mój ulubiony bohater literacki
Świętochłowice, listopad 2013

Victoria Sbirendaszkoła gimnazjalna
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym Mój ulubiony bohater literacki
 
Świętochłowice, listopad 2013

Magdalena Jelonekszkoła gimnazjalna
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym Mój ulubiony bohater literacki
 
Świętochłowice, listopad 2013

Martyna Nowakszkoła gimnazjalna
II miejsce w konkursie plastycznym PRAWA CZŁOWIEKA=PRAWA UCHODŹCÓW 
 
Chorzów, 22 listopad 2013

Wiktoria Knapikszkoła gimnazjalna
II miejsce w konkursie plastycznym PRAWA CZŁOWIEKA=PRAWA UCHODŹCÓW  
 
Chorzów, 22 listopad 2013

Zofia Ogrodowyczyk, Kinga Nawrat, Amanda Leśszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym kategoria dziewcząt
 
Świętochłowice, 12 listopad 2013

Dominika Krzymińskaszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w konkursie literackim na XVIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej GLORIA DEI pod hasłem Wierzyć warto
 
Ruda Śląska, 13 październik 2013

Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w konkursie literackim na XVIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej GLORIA DEI pod hasłem Wierzyć warto
 
Ruda Śląska, 13 październik 2013

Mateusz Pajdzik, Mateusz Simkiewicz, Dominik Strąk, Rafał Suchanek, Michał Paruzel, Michał Grzomba, Mateusz Lamenta, Paweł Lipko, Adrian Gwiżdższkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w XI Turniej Integracyjny w Piłce Nożnej
 
Ruda Śląska, 25 wrzesień 2013

Daniel Bonar, Paweł Hullin, Jakub Kowalski, Krzysztof Kuczyński, Adrian Szczyrba, Paweł Barski, Mateusz Respondek, Adrian Gwiżdż, Marcin Koza, Łukasz Dolistowskiszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej - kategoria chłopców
 
Świętochłowice, wrzesień 2013

Elżbieta Godzierz, Dominika Serzysko, Wanesa Zielonka, Agnieszka Dikta, Klaudia Gawlik, Maria Kiszka, Amanda Leś, Dorota Pomierska, Salina Janas, Sylwia Majcher, Katarzyna Sochaczewska, Marzena Hańczak, Wioletta Langrzyk, Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej - kategoria dziewcząt
 
Świętochłowice, wrzesień 2013

Michał Paruzel, Mateusz Borys, Marcin Konieczny, Adrian Gwiżdż, Adrian Szczyrba, Dominik Strąk, Mateusz Simkiewicz, Mateusz Pajdzik, Mateusz Respondek, Paweł Barskiszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych
 
Świętochłowice, październik 2013

Krzysztof Harcz, Mateusz Mały, Dawid Warzecha, Mateusz Wawszczyk, Patryk Ogiegło, Arkadiusz Migas, Jakub Marszałek, Franciszek Nawotka, Łukasz Kwiecień, Fabian Błaszczykszkoła gimnazjalna
III miejsce w 21 Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Koszykówce chłopców
 
Wrocław, 22 wrzesień 2013

DYPLOM za zajęcie III miejsca w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w roku szkolnym 2012/2013
Świętochłowice, 24 czerwiec 2013

DYPLOM za zajęcie III miejsca w dziewiątej edycji akcji selektywnej zbiórki odpadów SEGREGACJA TO REWELACJA
Świętochłowice, czerwiec 2013

 
 
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013
 

 
ZAWODY SPORTOWE

I miejsce – Mistrzostwa Świętochłowic Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców
Zawody rejonowe
Półfinały wojewódzkie

I miejsce- Mistrzostwa Świętochłowic Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców
Zawody rejonowe- II miejsce
 

 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Kuratoryjne Konkursy przedmiotowe LAUREACI - (Szkoła gimnazjalna)

Matematyka- Łukasz Cichoń, Damian Cichy
J.Polski- Zofia Ogrodowczyk
Biologia- Mateusz Zając

Wojewódzki Konkurs "Powstania Śląskie 1919-1921"

Michał Borowiec- Finalista
Tomasz Jakut- Finalista

Wojewódzki konkurs historyczny "Kształtowanie się Polski niepodległej, wielkie zwycięstwa i osiągnięcia Polaków"- etap wojewódzki- 4 osoby

Laureat II miejsca- Weronika Jagodzińska


Regionalny konkurs "Elektronika to nie takie trudne ..."- III miejsce Karol Stasik i Tomasz Famuła

IV Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny- III miejsce Tomasz Jakut, Paweł Grzembka

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Języku Polskim- I miejsce Paweł Grzembka, II miejsce Tomasz Jakut
 

 Jan Scelinaszkoła gimnazjalna
Wyróżnienie w kategorii proza gimnazja w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim OKNO organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie
 
Chorzów, 15 czerwiec 2013

Jakub Wróbel, Karol Pieter, Mateusz Zającszkoła gimnazjalna
I miejsce w XV Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla Gimnazjalistów
 
Chorzów, 23 maj 2013

Monika Stencel, Julia Nurzyńskaszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej kategoria dziewcząt
 
Świętochłowice, maj 2013

Marcin Koza, Łukasz Makowskiszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej kategoria chłopców
 
Świętochłowice, maj 2013

Paweł Tomaszewski, Karol Subotowiczszkoła gimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej kategoria chłopców
 
Świętochłowice, maj 2013

Kordian Gojowy, Rafał Komandzik, Daniel Musiałszkoła gimnazjalna
III miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym kategoria chłopców
Świętochłowice, 4 kwiecień 2013

Aleksandra Nowakszkoła gimnazjalna
III miejsce w VI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei w kategorii: - konkurs literacki Moja i Twoja nadzieja pozwoli uczynić dziś cuda
Chorzów, 1 maj 2013

Bartosz Boruta, Bartłomiej Króliczek, Daniel Cieśla, Daniel Olszówka, Dawid Echolc, Paweł Tomaszewski, Igor Waćko, Jakub Gomola, Paweł Latoska, Paweł Skowiera, Daniel Skubacz, Jakub Szulikszkoła gimnazjalna
II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych kategoria chłopców
Świętochłowice, kwiecień 2013

Szymon Bernalszkoła gimnazjalna
Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2012/2013
Katowice, 3 kwiecień 2013

Krzysztof Kuczyńskiszkoła gimnazjalna
Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2012/2013
Katowice, 3 kwiecień 2013

Adrianna Krzyżowska, Maria Kiszka, Klaudia Gawlik, Amanda Leś, Sylwia Majcher, Adrianna Toporek, Dorota Pomierska, Karolina Franosz, Agnieszka Dikta, Marzena Hańczak, Katarzyna Sochaczewskaszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Rejonowych Zawodach w Koszykówce Juniorek
Świętochłowice, 12 marzec 2013

Bartosz Czyżewski, Kordian Gojowy, Krzysztof Kuczyński, Paweł Hullin, Igor Waćko, Bartosz Boruta, Michał Beldzik, Marcin Bloch, Arkadiusz Reda, Jakub Socha, Szymon Reczek, Konrad Wolny, Dawid Musiał, Paweł Tomaszewski, Bartłomiej Króliczek, Daniel Olszówka, Maciej Nirginszkoła gimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej kategoria chłopców
Świętochłowice, 14 marzec 2013

Karol Subotowiczszkoła gimnazjalna
I miejsce w Inspektorialnych zawodach szkół salezjańskich w Narciarstwie Alpejskim
Witów, 1 marzec 2013

Karol Subotowiczszkoła gimnazjalna
I miejsce w XI Mistrzostwach Świętochłowic w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.
Rzyki, Czarny Groń, marzec 2013

Hanna Kulejewskaszkoła gimnazjalna
I miejsce w XI Mistrzostwach Świętochłowic w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.
Rzyki, Czarny Groń, marzec 2013

Jan Scelina, Marcin Olszynka, Paweł Latoska, Jakub Szulik, Paweł Skowiera, Jakub Gomola, Krzysztof Borys, Tomasz Nowak, Karol Nawratgimnazjalna
III miejsce w XVII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu
Staniątki - Niepołomice, 15-17 luty 2013

Kordian Gojowy, Rafał Komandzik, Daniel Musiałszkoła gimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym kategoria chłopców
  Świętochłowice, 15 styczeń 2013

Adam Jagielskiszkoła gimnazjalna
I miejsce w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodziezy Śląsk - Moja Mała Ojczyzna. Schlesien - Meine Kleine Heimat
Gliwice, 11 grudzień 201

Zofia Ogrodowczykszkoła gimnazjalna
II miejsce w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodziezy Śląsk - Moja Mała Ojczyzna. Schlesien - Meine Kleine Heimat
Gliwice, 11 grudzień 2012

Zofia Ogrodowczykszkoła gimnazjalna
Stypendium Miasta Świętochłowice II stopnia za osiągnięcia uzyskane w roku szkolnym 2011/2012
Świętochłowice, 5 listopad 2012

Damian Kabot, Dawid Gambusz, Daniel Rozwadowski, Mateusz Pawelczyk, Adrian Sobek, Mateusz Pajdzik, Paweł Krzon, Łukasz Dolistowski, Mateusz Hampelszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Siatkówce kategoria chłopców
Świętochłowice, grudzień 2012

Adrianna Krzyżowska, Klaudia Gawlik, Sylwia Majcher, Amanda Leś, Agnieszka Dikta, Adrianna Toporek, Karolina Franosz, Dorota Pomierska, Wioletta Langrzyk, Marzena Hańczakszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Koszykówce kategoria dziewcząt
Świętochłowice, listopad 2012

Damian Kabot, Karol Srzałek, Dawid Gambusz, Daniel Rozwadowski, Paweł Barski, Jakub Złotoś, Dominik Strąk, Mateusz Krzemień, Rafał Suchanek, Mateusz Ślósarz, Patryk Twardakszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Koszykówce kategoria chłopców
Świętochłowice, listopad 2012

Jan Scelina, Witold Cieśla, Paweł Tomaszewski, Krzysztof Kuczyński, Igor Waćko, Łukasz Kwiecień, Dominik Barcz, Mateusz Kuczaj, Paweł Hullin, Patryk Kulczyk, Bartłomiej Króliczek, Karol Subotowicz, Marcin Olszynkaszkoła gimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Koszykówce kategoria chłopców
Świętochłowice, listopad 2012

Adrian Sobek, Mateusz Simkiewicz, Dominik Strąk, Kamil Różacki, Mateusz Pajdzik, Łukasz Dolistowski, Mateusz Pawelczyk, Marcin Konieczny, Michał Paruzel, Szymon Żelezik, Bartosz Knapik, Mateusz Borys, Adrian Gwiżdż, Viktor Tromer, Michał Grzomba, Rafał Suchanek, Mateusz Respondekszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Nożnej kategoria chłopców
Świętochłowice, 26 październik 2012

Gabriela Wilkszkoła gimnazjalna
I miejsce w konkursie literackim na XVII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej
Ruda Śląska, 21 październik 2012

Gawlik Klaudia, Leś Amanda, Adrianna Krzyżowska, Dorota Pomierska, Monika Stencel, Agnieszka Dikta, Karolina Franoszszkoła ponadgimnazjalna
III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej kategoria dziewcząt
Świętochłowice, wrzesień 2012

Dawid Gambusz, Damian Kabot, Karol Srzałek, Kamil Kacprzycki, Mateusz Simkiewicz, Dominik Strąk, Kamil Różacki, Mateusz Pajdzik, Łukasz Dolistowski, Mateusz Pawelczyk, Adam Figuraszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej kategoria chłopców
Świętochłowice, wrzesień 2012

Gawlik Klaudia, Leś Amanda, Adrianna Krzyżowska, Dorota Pomierska, Monika Stencel, Julia Nurzyńska, Agnieszka Dikta, Sylwia Majcher, Katarzyna Rotherszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Piłce Ręcznej kategoria dziewcząt
Świętochłowice, wrzesień 2012